Archiv dokumentů

8.9.2016 AL_smlouva-o-dilozobrazit dokument

Archiv výběrových řízení

Termín Soubory ke stažení

Oprava havarijního stavu zdroje tepla a VZT zařízení v objektu plaveckého bazénu v Aši

Zadávací dokumentace a výzva k podání nabídky - oprava havarijního stavu zdroje tepla a VZT zařízení v objektu plaveckého bazénu v Aši, Havlíčkova 2568/7, 352 01 Aš.

al_zadavaci-dokumentace2.pdfAL_smlouva-o-dilo

Letní slavnosti města Aše - stánkový prodej

Informace pro zájemce o stánkový prodej na akci Letní slavnosti města Aše. Akce se uskuteční v sobotu 20.08.2016 v místě Sportovního areálu na vrchu Háj v Aši. Předpokládaný začátek v 09:00 hod., konec v 01:00 hod. Organizátorem a pořadatelem je město Aš ve spolupráci s Ašskými Lesy s.r.o. dotazy na tel. 354 527 943 , e-mail: provoz@lesy-as.cz. Zájemcům o stánkový prodej nabízíme možnost ucházet se o účast na této akci, pokud budou dodrženy naše podmínky. Vezměte prosím na vědomí, že zájem o místa vždy značně převyšuje naše možnosti a z kapacitních důvodů proto nelze vyhovět všem zájemcům. Formuláře jsou uveřejněny na webových stránkách http://www.lesy-as.cz/kat3.html

al_stankovy-prodej.zip

LARITMA bar, kavárna

Druh veřejné zakázky: zakázka malého rozsahu (tudíž nepodléhá režimu zákona, jak je uvedeno v § 18 odst. 5 zákona). Druh zadávacího řízení: poptávkové řízení, kterého se může účastnit spolek, právnická osoba a fyzická osoba starší 18 let, mající trvalé bydliště (sídlo) na území ČR.

al_laritma_vyberove-rizeni_ii.pdf